Zadejte Váš příspěvek
Položky označené * musí být vyplněny.

Name:
url:
e-mail:
www:
Jméno:*
E-mail:
Text:*
Zobrazit záznamy: 1 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 80  81 - 100  
22. 05. 2012
Janka & Ľuboš, e-mail: jana.kasickova@gmail.com

Ďakujeme za príjemné bývanie, voňalo novotou a čistotou. Spolu s krásnym počasím prispelo k vydarenému cyklistickému predĺženému víkendu.
14. 05. 2012
KOLOKOL

Dobrý den Silnicovi,
spolek KOLOKOL děkuje za POHÁDKOVOU vstřícnost a ochotu v období 4.- 8.května 2012.
22. 03. 2012
Eva Pluskalová, e-mail: pluskalova.e@seznam.cz

Skvělí lidé, supr nálada, nádherné prostředí, žádný křik a žádná hádka v Lednickém penziónu Pohádka. Vřele doporučuji všem, kdo se chystají dobývat Lednici a její okolí. Majitelé skvělí, ubytování parádní..dávám palec nahoru :-)
14. 11. 2011
Alena Maříková, e-mail: 3xwarum@seznam.cz

Dobrý den,byla jsem s přítelem ubytována v Pohádce v říjnu,dá se říct po sezoně,ale vůbec jsme se tu nenudili.Ubytování opravdu nádherné,čisté a teploučko po celý pobyt.Manželé nám splnili jakékoliv naše přání a ve všem ochotně poradili.Chodili jsme do lázní,které jsou opravdu hned vedle.A cena ubytování oproti lázním je opravdu o polovinu menší.Stojí za to si do lázní raději zajít.Všem budu Pohádku doporučovat.
05. 11. 2011
Dana Dvořáková a Martin Chyna, e-mail: Dana.Dvorakova@kaufland.cz

Dobrý den,
i my se připojujeme a děkujeme za úžasně strávenou dovolenou. Skvělé místo, skvělé víno a hlavně skvělí lidé:) už ted se těšíme na jaro a další návštěvu v Pohádce:)
01. 09. 2011
Milada a Petr Čapkovi Děčín

Děkujeme za krásné ubytování a příjemne přivítání.Jste milí a příjemní lidé,ty se najdou jen na Moravě.Doporučuji všem kdo tento kraj v.č. penzionu Pohádka navštíví.
11. 08. 2011
Franta,Dana a Karolína, e-mail: dkrutova@seznam.cz

Je to už týden,kdy jsme se vrátili z pohádky do reality všedních dnů a stále vzpomínáme na skvěle vyvedenou dovolenou po všech stránkách!!!!!Velmi příjemní majitelé,komfortní ubytování a překrásné prostředí.Budeme vzpomínat a již dnes planujeme vrátit se na pohádku příští rok!!!!
08. 08. 2011
Pavel, Baja a Eliška

Letos jsme se také do Pohádky znovu po dvou letech vrátili a zase jsme se cítili "jako v pohádce". Penzion doporučujeme všem, kteří chtějí strávit opravdu pohodovou dovolenou a také všem rodinám s dětmi. Příjemní, velice milí a ochotní majitelé, příjemné prostředí, čisto na pokojích i v areálu. Děkujeme manželům Silnicovým a určitě se zase někdy vrátíme....
20. 07. 2011
Štěpán s rodinkou , e-mail: s.novy@vuas.cz

Říká se dvakrát a dost ale do Pohádky jsme se vrátili i po třetí a zase to nemělo chybu. Kdo chce užít pohodu, nádherné ubytování, výborné vínko, skvělé majitele, měl by určitě přijet, stojí to za to. Tak zase za rok :-)
16. 07. 2011
Tomáš Kolbaba a spol., e-mail: tomas.kolbaba@vastym.cz

Dnes jsme se vrátili z penzionu Pohádka. Byli jsme zde týden a bylo to u Vás SUPER!!! Krásné ubytování, milí majitelé, výborné víno a nádherné okolí. Nám ani našemu pejskovi se vůbec nechtělo domů. Co víc si přát! Rádi se s Vámi zase uvidíme :)
20. 06. 2011
Josef a Irena Kuncovi , e-mail: J.Kunc@stetkovice.cz

V sobotu 18.6.2011 jsme se vrátili z Lednice, kde jsme bydleli v penzionu "Pohádka".
Týden tam byl skutečně jako v pohádce. Bezva majitelé. Již jsme zamluvili i příští rok. Moc díky. Všem doporučujeme.
27. 05. 2011
jozef hadaš, e-mail: had.jos@seznam.cz

Vyzkoušel jsem mnoho penzionu v Lednici,ale nad Pohádku opravdu není!Nejlepší ubytování a služby,moc příjemní majitelé,super víno ve sklípku a přátelé,grilované ryby zdarma!Jinam již nepojedu.Pohádka má správný název.Všem doporučuji!Vrátím se vždycky.
08. 05. 2011
Martina&Jirka, e-mail: letucha@centrum.cz

Právě jsme se vrátili z Pohádky :-) Byla to tam opravdu POHÁDKA! Manželé Silnicovi jsou moc milí a pohostinní. Ubytování mají moc krásné, v klidné oblasti, kousek od zámku. Byli jsme v Pohádce poprvé, ale rozhodně ne naposledy! Moc děkujeme za super prodloužený víkend!
01. 04. 2011
Jiřka a Ťapka, e-mail: jirinakonva@seznam.cz

Moc děkuji za krásné a příjemné ubytování u přátelských Silniců.Cítili jsme se u vás moc příjemně a rádi vzpomínáme na společné výlety po Valtickolednickém areálu.
23. 01. 2011
Hladíkovi, e-mail: mirekhladik@tiscali.cz

Rádi vzpomínáme na loňskou dovolenou v Lednici. Přispěl k tomu i skvělý pobyt v penzionu u Silniců. Chcete-li navštívit toto krásné místo, tak určitě Pohádku doporučujeme.
Takže letos opět do Pohádky!
19. 01. 2011
Zbyšek Nechanický, e-mail: z.nechanicky@seznam.cz

Rád se vracím do krásných míst Lednicko-Valtického areálu, kde jsou milí lidé, skvělé vínečko a ubytování u přátelských Silniců nemá chybu. Prostě POHÁDKA! Přijedu zas! Zbyšek Nechanický
14. 01. 2011
Jan Chmiel

Rád vzpomínám na ubytování v pohádce - bez problému
05. 12. 2010
Prknovi, e-mail: witaprkna@seznam.cz

Letošní dovolená nemohla dopadnout lépe! Lednice je krásná a ubytování u Silniců,to je skutečně POHADKA. Jsou to moc milí a pohodoví a přátelští lidé. Dovolenou v jejich penzionu každému vřele doporučujeme!
Zobrazit záznamy: 1 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 80  81 - 100