Zadejte Váš příspěvek
Položky označené * musí být vyplněny.

Name:
url:
e-mail:
www:
Jméno:*
E-mail:
Text:*
Zobrazit záznamy: 1 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 80  81 - 100  
18. 09. 2012
Klímovi z Chomutova

Penzion Pohádka je umístěn na klidném místě, přitom nedaleko od zámku Lednice a přímo v těsné blízkosti cyklistických tras.Apartmán jsme měli čistý, prostorný a krásně zařízený.
Kola měla svoji garáž. Co více si k dokonalosti přát?
01. 09. 2012
Řeháková Hana, e-mail: buchelova.h@seznam.cz

Maximální spokojenost.Všem doporučuji!!!Řehákovi a Bartákovi
28. 08. 2012
Jarda a Jindra Bohuslavovi, e-mail: lucieHE@seznam.cz

Děkujeme za krásně strávený týden ve Vašem penzionu Pohádka. Krásné ubytování, majitelé Silnicovi jsou opravdu pohodoví lidé. Všem doporučujeme a opět se zas někdy vrátíme.
14. 08. 2012
Klučková, e-mail: jituskakluckova@seznam.cz

Děkujeme za krásnou dovolenou ve Vašem penzionu Pohádka.Manžel za obětavý přístup při ukázce míst, kde si může zarybařit. Dětem se líbilo hřiště a možnost koupání. Já jsem zase ocenila krásně voňavý apartmán,kdy vše vonělo čistotou a v těch voňavých postýlkách se všem moc dobře spalo.A také stačilo ujít pár metrů a již jsme byli v krásném zámeckém parku. Byla to zatím naše nejkrásnější dovolená. Snad se zase u Vás ukážeme.
12. 08. 2012
Zuzana Zemanová, e-mail: zuzanaz@centrum.cz

Danuško a Jirko, děkujeme za tradičně báječnou dovolenou,porotcovské výkony ve fotografické soutěži,kapříka i květiny k svátku. Prostě jste báječní lidé, kteří nás utvrdili v tom, že jste naši milí přátelé, ke kterým se za rok rádi vrátíme.
Zuzana a Mirek Zemanovi
06. 08. 2012
dana a karel svárovskych, e-mail: svarovska.dana1@seznam.cz

rádi vzpomínáme na dovolenou strávenou v penzionu pohádka v měsíci červenci.moc se nám tam líbilo ,počasí nám přálo a když spojíme srdečnost jirky a danušky silnicových,můžeme jenom doporučit rádi tuto dovolenou budeme
příští rok opakovat.
23. 07. 2012
Martin Šuranyi, e-mail: m.suranyi@volny.cz

Nádherná dovolená, počasí, kolo, procházky, vínečko, ... Díky za všechno, šampus byl vynikající, měl jsem jich vzít více :-) Příští rok se těšíme
15. 07. 2012
Manželé Silnicovi, e-mail: penzion.pohadka@seznam.cz

Moc děkujeme všem,kteří nám sem napsali a napíšou.Je to pro nás ještě větší povzbuzení k naší vstřícností k vám,našim hostům.Věříme,že se u nás budete i nadále cítit ještě spokojeněji a budete se i nadále k nám vracet.Opravdu moc děkujeme.
01. 07. 2012
Dana z Brna

Vřelé díky za nádherně strávenou dovolenou u Vás,kde jsem byla s dcerou,zetěm a malým vnoučkem, pro kterého bylo k dispozici plno aktivit-houpačka,pískoviště,bazének a prostor na běhání. Kromě dokonale vybaveného apartmánu,je i báječné klidné prostředí v blízkosti zámku a zámeckého parku. A ještě když vyjde počasí, je to Pohádka. Dík
22. 06. 2012
Bílkovi

Strávili jsme červnový víkend v penzionu Pohádka. Krásné ubytování, velice příjemní a vstřícní majitelé, výborné víno a skvělí lidé na jižní Moravě. Lednice a okolí vynikající k cyklo výletům. Doporučujeme všem.
Bílkovi
20. 06. 2012
Josef Kunc, e-mail: J.Kunc@stetkovice.cz

Zdravíme všechny,
od 9. do 16. června jsme navštívili opět penzion Pohádka. Bylo to moc fajn a touto cestou zdravíme Jirku a Danušku Silnicovi. Díky a příští rok opět na shledanou.

Irena a Pepík Kuncovi ze Štětkovic.
18. 06. 2012
Anna a Petr Pospíšilovi, e-mail: ZitnikovaAnna@seznam.cz

Zdravíme všechny,
poslední týden v květnu jsme zde strávili nádherné 4 dny, krásné ubytování, milé jednání, srdeční lidé, prostě moc krásná první cyklodovolená :-)
18. 06. 2012
Petr a Dana Kawanovi, e-mail: kawanova@dolnilutyne.org

I my všude pějeme chválu na vstřícnost, ochotu, úroveň ubytování . . . Zkrátka moc se nám líbilo a děkujeme.
16. 06. 2012
sekotovi z roudnice n.l.

každému doporučíme návštěvu lednice,mikulova a okolí,nádhera,krásná dovolená,ubytování nám velmi vyhovovalo,výborná poloha,klid,ticho,pohodlí,díky
16. 06. 2012
Jiřina a Láďa Čihákovi, e-mail: cihakova.jirina@seznam.cz

Všem kamarádům cyklistům vřele doporučujeme ubytování v penzionu Pohádka. čistota, příjemné vybavení pokojů, klid, ranní budíček kohoutem, sklípek v domě, nedaleko výborná hospůdka u Korunky - no co víc si přát. Děkujeme také za dobrý tip na projížďku po Baťově kanále - zdraví Senohraby
03. 06. 2012
Martina, Leona a Danča Rakovník

Moc děkujeme manželům Silnicovým,za pohádkový týden v penzionu Pohádka. Takovou pohádku, můžeme každému jen doporučit:-))). Klidné a krásné prostředí, prima lidi a úžasný relax pro tělo a duši.
22. 05. 2012
Janka & Ľuboš, e-mail: jana.kasickova@gmail.com

Ďakujeme za príjemné bývanie, voňalo novotou a čistotou. Spolu s krásnym počasím prispelo k vydarenému cyklistickému predĺženému víkendu.
14. 05. 2012
KOLOKOL

Dobrý den Silnicovi,
spolek KOLOKOL děkuje za POHÁDKOVOU vstřícnost a ochotu v období 4.- 8.května 2012.
22. 03. 2012
Eva Pluskalová, e-mail: pluskalova.e@seznam.cz

Skvělí lidé, supr nálada, nádherné prostředí, žádný křik a žádná hádka v Lednickém penziónu Pohádka. Vřele doporučuji všem, kdo se chystají dobývat Lednici a její okolí. Majitelé skvělí, ubytování parádní..dávám palec nahoru :-)
14. 11. 2011
Alena Maříková, e-mail: 3xwarum@seznam.cz

Dobrý den,byla jsem s přítelem ubytována v Pohádce v říjnu,dá se říct po sezoně,ale vůbec jsme se tu nenudili.Ubytování opravdu nádherné,čisté a teploučko po celý pobyt.Manželé nám splnili jakékoliv naše přání a ve všem ochotně poradili.Chodili jsme do lázní,které jsou opravdu hned vedle.A cena ubytování oproti lázním je opravdu o polovinu menší.Stojí za to si do lázní raději zajít.Všem budu Pohádku doporučovat.
Zobrazit záznamy: 1 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 80  81 - 100