Zadejte Váš příspěvek
Položky označené * musí být vyplněny.

Name:
url:
e-mail:
www:
Jméno:*
E-mail:
Text:*
Zobrazit záznamy: 1 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 80  81 - 100  
12. 04. 2016
Milan Mužík a Blanka Kučerová, e-mail: info@lifestudio-jicin.cz

Byli jsme zde a doporučujeme ubytování v krásném prostředí s velkými možnostmi vyžití!
05. 09. 2015
Horálkovi, e-mail: martinahora@seznam.cz

Pobyt se nám velice líbil. Lednice je pěkné místo pro dovolenou. Ve slepičárně nám bylo pěkně. Určitě do penzionu přijedeme znovu - nic nám tam nechybělo a to vínečko - ňaminka. Děkujeme!!!
30. 08. 2015
Vojtěši, e-mail: petvoyt@seznam.cz

Super dovolená. Všem, kteří hledají klid, pohodu a velmi milý přístup majitelů, penzion Pohádka vřele doporučujeme. Ubytování skvělé, servis bezchybný, vínečko lahodné, okolí pro kola jako stvořené. těšíme se, že přijedeme zas. PET
25. 08. 2015
Lenka Pelejová, e-mail: lenka.pelejova@seznam.cz

Léto, slunce,dobrá nálada,
po roce nás vítá milovaná Pálava.
Jedeme tam, za týden zpátky,
tak jako loni míříme do Pohádky.
Proč hledat jinde, jedeme na jisto,
úsměv a přátelství má tu své místo.
Jirka a Dana, Miloš a Lenka,
ti všichni vědí, jak chutná vína sklenka.
Milá je vzpomínka na masáž v Lednici,
byť jsem pak nezvedla vína sklenici.
Chladivé koupele pod hvězdnou oblohou,
zmoženým svalům vždycky pomohou.
Kolo a loď, nějaké památky,
za rok se vrátíme zase nazpátky.
Vnouček má jasno, chce tu být též,
našel tu kámoše, možná i přátelství,
velké jak věž.

Díky za krásnou dovolenou milí přátelé!
18. 08. 2015
Prachovi J+Š+J, e-mail: medvedvhimalaich@seznam.cz

Pohádka je pohádka a Lednice je Lednice. Krásné ubytování, cítíme se jako doma díky Jirkovi a Danušce, krásné horké počasí, dobré víno, cyklostezky rovinaté... a již teď máme objednaný pobyt na rok 2016

Děkujeme.
16. 08. 2015
Miloš Zajíc, e-mail: zajic.m@seznam.cz

A z Pohádky v realitě :-(. Za skvělý týden s příjemnými lidmi, v super peziónku a sklípku který vždy v horkých dnech ochladil vám Silnicovi moc děkujeme. A moc se těšíme na náš další pobytu u vás,bez kterého není léto létem. :-)
06. 07. 2015
Šárka Schirmerová, e-mail: s.schirmerova@seznam.cz

Přidáváme se k dalším rekreantům, kteří byli ve vašem penzionu nadmíru spokojeni.Děkujeme za vaši vstřícnost,ochotu a milý přístup.Srdečně zdravíme a snad příští rok opět v "Pohádce"-Polášek-Schirmerová z Ostravy
22. 06. 2015
Josef Řádek, e-mail: josef.radek@seznam.cz

Vřelý dík za perfektní služby Danušky a Jirky Silnicových. Na takový pobyt se nezapomíná! Vřele doporučujeme, pokud někdo ještě váhá.
Jana a Pepek, Lída a Jirka - 6.6.-13.6.2015
13. 06. 2015
Jaroslava Červenková, e-mail: j.zizala@email.cz

I když byl pobyt u Silnicových jen dva dny....můžeme všem jen doporučit.Ubytování v patře s terasou super, vínko ve sklípku a humor pana domácího byl bezkonkurenční!Příště si pobyt určitě prodloužíme.Zdraví 4 holky z Ostravy.
29. 10. 2014
Martin Stašek, e-mail: mstasek@seznam.cz

Byli jsme na 4 denním pobytu v penzionu, dobré ubytování, zázemí a příjemní lidé. K dispozici i víno přímo v místě. Všem doporučuji.
23. 08. 2014
Malovaní, e-mail: malovanap@centrum.cz

Děkujeme za příjemný pobyt v Pohádce. Na Pálavu, přímo do Lednice, jezdíme už několik let, ale i díky Pohádce, byla tato dovolená zase o kus vydařenější. Ani našim dětem se nechtělo domů. Už teď se těšíme na příští rok.
29. 07. 2014
Petr Placek, e-mail: petr.placek@bach.cz

POZOR!!! Příspěvky opravdu nelžou, byl to parádní týden, snad jen to horko mohlo být menší, na kolech na otevřeném prostranství to byl masakr. Děkujeme Danušce i Jirkovi, ať se Vám daří.
26. 07. 2014
Lenka Kučerová, e-mail: kucerova66@seznam.cz

U Silnicových jsme za jeden týden dostali více, než jsme očekávali - komfortní ubytování, skvělou péči a vstřícný přístup. Děkujeme Danušce a Jirkovi. Všem vřele doporučujeme.
21. 07. 2014
Zajíčkovi, e-mail: zajickova.p@centrum.cz

II my děkujeme za příjemný pobyt. Byla to pro nás jedna z nejkrásnějších dovolených. Lednice je kouzelné místo a žijí tam příjemní lidé a také tam jezdí fajn lidi na dovolenou. I my máme v plánu se opět vrátit. Snídaně na terase, večer sklínka v ruce. A přátelé u stolu.
17. 07. 2014
Martin, Katka, Viktorka a Mikuláš Chmelovi, České Budějovice, e-mail: chmela76@seznam.cz

Martin: Sklípek, venkovní posezení a Silnicovi.
Katka: Domácký přístup, sklípek a Silnicovi.
Viktorka: Bazén, hřiště a apartmán.
Mikuláš: Klouzačka, pískoviště a bazén :-)

Shrnutí: Děkujeme mnohok.rát za ryby, víno, přístup a krásnou dovolenou. Určitě se vrátíme. Pozdravujeme Pardubice, Liberec a Ondřeje Vetchého :-D
09. 07. 2014
Irena a Josef Kuncovi, e-mail: Irpe12@seznam.cz

Prožili jsme ve dnech 14. - 21. června 2014 krásnou dovolenou . Jezdíme do Pohádky pravidelně a moc se nám tam líbí. Velké díky manželům Silnicovým.
17. 06. 2014
Olga a Jaroslav Petříčkovi, e-mail: o.petrickova@seznam.cz

Děkujeme za krásně prožitou dovolenou. Díky manželům Silnicovým jsme měli perfektní ubytování, venkovní i vnitřní posezení(včetně sklípku) a možnost koupání v bazénu. Příjemné a vstřícné chování, možnost vzít s sebou psa, jako bonus krásné počasí - na vše budeme rádi vzpomínat.
15. 06. 2014
Lenka Pelejová, e-mail: lenka.pelejova@seznam.cz

Byla nebyla, za devíti vršky a sedmero vinicemi, jedna Pohádka. A nebyla to obyčejná pohádka, ale ta lednická manželů Silnicových.
Pohádkově nám vyšlo počasí a pohádkové je i ubytování. Kdo postrádá lidský přístup, přátelství a úsměv, může přijet právě sem. Vínko pana Silnici rozehřívá duši a otvírá srdce, vždy usměvavá paní Danuška vám smaže vaše chmury z tváře. Podle libosti pak můžete provozovat cyklistiku, navštěvovat památky nebo jen tak lenošit v prohřátém bazénu.
Vím, že pohádky bývá konec, ale my si tu naši zopakujeme zase za rok.
Děkujeme, Lenka a František Pelejovi
27. 05. 2014
ŠAJAROVI, e-mail: fandy06@volny.cz

Moc děkujeme za pobyt ve vašem penzionu,za "člověčí" přístup který nám ve městech bohužel už pomalu chybí.Nádherné počasí a spousta ůžasných památek náš dojem jen znásobily.Množství zážitků máme nejen na kartě fotoaparátu,ale i někde hluboko v nás.Díky.
24. 05. 2014
Kateřina Strnadová

S ubytováním v penzionu Pohádka jsme byli velice spokojeni. Moc jsme ocenily krásné vybavení kuchyňky v apartmánu a příjemný a vstřícný přístup. Našli jsme vše, co jsme potřebovali. Děkujeme.
Zobrazit záznamy: 1 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 80  81 - 100