Zadejte Váš příspěvek
Položky označené * musí být vyplněny.

Name:
url:
e-mail:
www:
Jméno:*
E-mail:
Text:*
Zobrazit záznamy: 1 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 80  81 - 100  
13. 06. 2015
Jaroslava Červenková, e-mail: j.zizala@email.cz

I když byl pobyt u Silnicových jen dva dny....můžeme všem jen doporučit.Ubytování v patře s terasou super, vínko ve sklípku a humor pana domácího byl bezkonkurenční!Příště si pobyt určitě prodloužíme.Zdraví 4 holky z Ostravy.
29. 10. 2014
Martin Stašek, e-mail: mstasek@seznam.cz

Byli jsme na 4 denním pobytu v penzionu, dobré ubytování, zázemí a příjemní lidé. K dispozici i víno přímo v místě. Všem doporučuji.
23. 08. 2014
Malovaní, e-mail: malovanap@centrum.cz

Děkujeme za příjemný pobyt v Pohádce. Na Pálavu, přímo do Lednice, jezdíme už několik let, ale i díky Pohádce, byla tato dovolená zase o kus vydařenější. Ani našim dětem se nechtělo domů. Už teď se těšíme na příští rok.
29. 07. 2014
Petr Placek, e-mail: petr.placek@bach.cz

POZOR!!! Příspěvky opravdu nelžou, byl to parádní týden, snad jen to horko mohlo být menší, na kolech na otevřeném prostranství to byl masakr. Děkujeme Danušce i Jirkovi, ať se Vám daří.
26. 07. 2014
Lenka Kučerová, e-mail: kucerova66@seznam.cz

U Silnicových jsme za jeden týden dostali více, než jsme očekávali - komfortní ubytování, skvělou péči a vstřícný přístup. Děkujeme Danušce a Jirkovi. Všem vřele doporučujeme.
21. 07. 2014
Zajíčkovi, e-mail: zajickova.p@centrum.cz

II my děkujeme za příjemný pobyt. Byla to pro nás jedna z nejkrásnějších dovolených. Lednice je kouzelné místo a žijí tam příjemní lidé a také tam jezdí fajn lidi na dovolenou. I my máme v plánu se opět vrátit. Snídaně na terase, večer sklínka v ruce. A přátelé u stolu.
17. 07. 2014
Martin, Katka, Viktorka a Mikuláš Chmelovi, České Budějovice, e-mail: chmela76@seznam.cz

Martin: Sklípek, venkovní posezení a Silnicovi.
Katka: Domácký přístup, sklípek a Silnicovi.
Viktorka: Bazén, hřiště a apartmán.
Mikuláš: Klouzačka, pískoviště a bazén :-)

Shrnutí: Děkujeme mnohok.rát za ryby, víno, přístup a krásnou dovolenou. Určitě se vrátíme. Pozdravujeme Pardubice, Liberec a Ondřeje Vetchého :-D
09. 07. 2014
Irena a Josef Kuncovi, e-mail: Irpe12@seznam.cz

Prožili jsme ve dnech 14. - 21. června 2014 krásnou dovolenou . Jezdíme do Pohádky pravidelně a moc se nám tam líbí. Velké díky manželům Silnicovým.
17. 06. 2014
Olga a Jaroslav Petříčkovi, e-mail: o.petrickova@seznam.cz

Děkujeme za krásně prožitou dovolenou. Díky manželům Silnicovým jsme měli perfektní ubytování, venkovní i vnitřní posezení(včetně sklípku) a možnost koupání v bazénu. Příjemné a vstřícné chování, možnost vzít s sebou psa, jako bonus krásné počasí - na vše budeme rádi vzpomínat.
15. 06. 2014
Lenka Pelejová, e-mail: lenka.pelejova@seznam.cz

Byla nebyla, za devíti vršky a sedmero vinicemi, jedna Pohádka. A nebyla to obyčejná pohádka, ale ta lednická manželů Silnicových.
Pohádkově nám vyšlo počasí a pohádkové je i ubytování. Kdo postrádá lidský přístup, přátelství a úsměv, může přijet právě sem. Vínko pana Silnici rozehřívá duši a otvírá srdce, vždy usměvavá paní Danuška vám smaže vaše chmury z tváře. Podle libosti pak můžete provozovat cyklistiku, navštěvovat památky nebo jen tak lenošit v prohřátém bazénu.
Vím, že pohádky bývá konec, ale my si tu naši zopakujeme zase za rok.
Děkujeme, Lenka a František Pelejovi
27. 05. 2014
ŠAJAROVI, e-mail: fandy06@volny.cz

Moc děkujeme za pobyt ve vašem penzionu,za "člověčí" přístup který nám ve městech bohužel už pomalu chybí.Nádherné počasí a spousta ůžasných památek náš dojem jen znásobily.Množství zážitků máme nejen na kartě fotoaparátu,ale i někde hluboko v nás.Díky.
24. 05. 2014
Kateřina Strnadová

S ubytováním v penzionu Pohádka jsme byli velice spokojeni. Moc jsme ocenily krásné vybavení kuchyňky v apartmánu a příjemný a vstřícný přístup. Našli jsme vše, co jsme potřebovali. Děkujeme.
08. 03. 2014
Alena Kočendová, e-mail: alenakoce@seznam.cz

píšu tento vzkaz až letos,loni jsme byli ubytování u manželů Silnicovým a moc nás nadchli svým chováním a přístupem.Moc se nám líbilo a chtěli bychom si letos pobyt zopakovat,pokud bude termín volný.Nádherné okolí a spousty krásných míst děkujeme Kočendovi
16. 10. 2013
Polanskovi

Právě jsme se vrátili z kraje, kde nyní zlátne a dozrává réva. K pohádkové dovolené přispělo i bydlení v Pohádce. Příjemné prostředí, pořádek, soukromí, vlídní a pohodoví domácí. Tímto je oba zdravíme a těšíme se na další shledání.
31. 08. 2013
Černí

Velké poděkování za milé přijetí manželům Silnicovým, krásné ubytování, výborné rybičky a ještě lepší pití. Úžasná dovolená uprostřed pohádkového kraje. Ještě jednou mooc děkujeme za příjemně prožitý týden.
30. 08. 2013
Josef Hadaš, e-mail: had.jos@seznam.cz

Veliké díky Danči a Jirkovi za možnost prožít si skvělou dovolenou na jižní moravě. Za ryby na gril, kvalitní víno a nádherné ubytování v krásném prostředí nedaleko Lednického zámeckého parku děkují Mája, Míša a Pepa.
05. 08. 2013
Kollárovi a Hroudovi, e-mail: kollarovi-vsenory@seznam.cz

Děkujeme za krásný týden prožitý v Pohádce. Srdečně zdravíme Jirku a Danušku, moc na Vás vzpomínáme a těšíme se někdy příště.....
Alice, Fanda, Jakub, Maruška, Láďa a Jitka
30. 07. 2013
Klárka a Honza, e-mail: janouskovaklara@centrum.cz

13.-20.7.2013
Děkujeme za příjemnou dovolenou, pěkné ubytování a hlavně za skvělé sousedy a manžele Silnicovy. Moc jsme si to užili, jak na výletech tak ve sklípku a nadlábli jsme se v hospůdce U korunky kde opravdu skvěle vaří. Tady jsou naše fotky: http://souda88.rajce.idnes.cz/Dovolena_v_Pohadce_a_okoli/
29. 07. 2013
Patka Michal, e-mail: michalpatka0@gmail.com

Chtěl bych poděkovat manželům Silnicovým za pěkné ubytování a výborný přístup k lidem.Sice jsme museli předčasně odjet ale jistě se rádi vrátíme....Patkovi
28. 07. 2013
Špačkovi

Moc děkujeme manželům Silnicovým za pohodovou dovolenou,krásné ubytování,dobré víno a veselé zážitky.Penzion Pohádka má opravdu příznačný název. Manželé Špačkovi
Zobrazit záznamy: 1 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 80  81 - 100